dystrybucja fajerwerków

szeroki asortymentdogodna obsługapomoc w zakupachobsługa sklepów

 

Szanowni Państwo! Sprzedażą fajerwerków zajmujemy się już od ponad 15 lat! Nie mają one dla nas tajemnic. Wieloletnie DOŚWIADCZENIE w kontaktach z klientami sprawia, iż każdy kto poszukuje fajerwerków znajdzie u nas nie tylko szeroki i precyzyjnie dobrany ASORTYMENT ale także fachową i miłą obsługę. Dlatego nieważne czy jesteś sezonowym sprzedawcą, właścicielem sklepów czy może kupujesz fajerwerki tylko na własny użytek oraz niezależnie jakiego asortymentu poszukujesz Firma KORSARZ to najlepsze miejsce na zakupy zarówno w naszych placówkach jak i internecie!reklama

firmy KORSARZszeroki asortyment

Szanowni Państwo! Jesteśmy hurtownią fajerwerków posiadająca w swojej całorocznej ofercie ponad 400 pozycji różnych importerów. Starannie wybieramy z propozycji najlepszych dostawców pirotechniki te pozycje, które gwarantują wysoką jakość i atrakcyjne ceny, co przekłada się na sukcesy naszych klientów. Co roku poszukujemy nowych produktów, by nasi KLIENCI mogli wygrywać z konkurencją! Dostarczamy materiały reklamowe. Istnieje możliwość dowozu naszym transportem!

top

dogodna obsługa

Drzwi naszej firmy są zawsze otwarte dla klientów. Możecie liczyć na naszą pomoc i fachowe doradztwo. Dzięki ścisłej współpracy klienci korzystający z usług firmy KORSARZ odnoszą sukcesy, a my zdobywamy ich zaufanie i przyjaźń – to dla nas największa nagroda!
Szanowni klienci – od 2009 roku nasza firma otwiera przed Wami możliwość zakupu fajerwerków i dostarczenie ich na terenie całej Polski prosto do Waszej firmy! Nie wychodząc z domu możecie zamawiać produkty w bardzo atrakcyjnych cenach – bez żadnych dodatkowych kosztów! Firma kurierska dowiezie je Państwu pod drzwi!

top

pomoc w zakupach

Pomagamy w gąszczu przepisów prawnych prowadzić działalność zgodnie z literą prawa. Wspieramy doradztwem marketingowym, by móc jeszcze efektywniej prowadzić sprzedaż. Jeśli masz pytania po porostu zadzwoń do nas.
Dla naszych klientów zawsze mamy czas!

top

obsługa sklepów

Fajerwerki od wielu lat cieszą się rosnącą popularnością wśród klientów. Coraz więcej osób poszukuje tego towaru i z pewnością chciałoby móc kupić fajerwerki w Waszym sklepie. Wiemy, że sprzedaż sezonowa wiąże się z ryzykiem. Co zrobić z niesprzedanym towarem? Czy gra jest warta świeczki? Gwarantujemy, że TAK! Firma KORSARZ  posiada wieloletnie doświadczenie we współpracy ze sklepami indywidualnymi i sieciami sklepów. Zapewniamy wysoką stopę zysku przy praktycznie zerowym ryzyku.

    Oferujemy:

 

  • Dobór i dostarczenie asortymentu dostosowanego do wielkości sklepu,
  • Odbiór niesprzedanego towaru,
  • Szkolenie personelu w zakresie bezpiecznej i efektywnej sprzedaży fajerwerków w ramach obowiązujących przepisów prawnych,
  • Materiały reklamowe,
  • Fachowe doradztwo.

 

top