pokazy pirotechniczne

przygotowaniawycena pokazusprzętkwalifikacjepirotechnika scenicznapokazy weselne

 

POKAZY PIROTECHNICZNE oraz same fajerwerki jeszcze do końca XIX w. były atrakcją zarezerwowaną dla bogatych, wysoko postawionych osób oraz na wyjątkowe okazje. Od tego czasu w tej kwestii zmieniło się bardzo wiele. FAJEWERKI są coraz bardziej bezpieczne spełniając restrykcyjne normy, natomiast widowiska pirotechniczne coraz tańsze a przez to dostępne dla szerszego grona odbiorców. Niezmiennie jednak w styczności z pirotechniką na pierwszym miejscu należy stawiać BEZPIECZEŃSTWO, i dlatego kwestie te najlepiej powierzyć PROFESJONALISTOM.


Film promocyjnyprzygotowania

Przed każdym pokazem pirotechnicznym STARANNIE przygotowujemy każdy szczegół. Każdorazowo INDYWIDUALNIE podchodzimy do każdego klienta i do każdego wyzwania, jakim są dla nas spektakle pirotechniczne. Dokładamy wszelkich starań, by realizacja każdego przedsięwzięcia była PERFEKCYJNA. Poszukujemy ciekawych podkładów muzycznych lub sami zlecamy ich wykonanie, tak by sprostać wymaganiom najbardziej WYMAGAJĄCYCH klientów. Co roku poszukujemy nowych efektów pirotechnicznych, po to by nigdy nie znudzić naszych widzów.

top

wycena pokazu

Gdy zastanawiacie się na ORGANIZACJĄ POKAZU PIROTECHNICZNEGO i jego WYCENĄ, ważne jest wiedzieć o kilku podstawowych elementach:
Najważniejsze jest MIEJSCE – to ono determinuje rodzaj używanych materiałów oraz wymagane środki bezpieczeństwa, jakie trzeba zastosować,
WIDOWNIA – jej wielkość i rozmieszczenie bezpośrednio wpływają na to jak rozbudowany musi być pokaz,

INTENSYWNOŚĆ – natężenie wystrzałów oraz wielkość (kaliber) użytych ładunków,

Synchronizacja z muzyką – im większa synchronizacja z podkładem muzycznym tym więcej wysiłku i czasu zajmuje przygotowanie pokazu.

Te wszystkie elementy wpływają na cenę pokazu. Dla ułatwienia CENNIK pokazów pirotechnicznych w Firmie KORSARZ podzielono na pięć kategorii w zależności od ceny za 1 MINUTĘ:
Standard/ Standard +/ Pokaz Pirotechniczny/ Pokaz Pirotechniczny +/ Widowisko Pirotechniczne

Aby zobaczyć pokazy pirotechniczne poszczególnych kategorii zapraszamy do naszej galerii, gdzie każdy film opisano według intensywności w jakiej został wykonany.

top

sprzęt

Posiadamy profesjonalny SPRZĘT dający nam na olbrzymie możliwości, zarówno jeśli chodzi o wielkość organizowanych pokazów, jak i ich PERFEKCYJNĄ synchronizacje z muzyką. Posiadamy własne NAGŁOŚNIENIE, tak by móc kompleksowo obsłużyć każde zlecenie. Co roku inwestujemy w nowe rozwiązania TECHNICZNE i technologiczne, po to by ciągle móc zaproponować naszym klientom coś nowego!

top

kwalifikacje

Wszyscy PRACOWNICY naszej firmy to doświadczeni pirotechnicy, którzy posiadają wszystkie wymagane prawem DOKUMENTY pozwalające im na wykonywanie tego zawodu. Podstawowa sprawa to specjalistyczne SZKOLENIE zakończone państwowym egzaminem, ale również badania i opinie. Firma posiada pozwolenie Wojewody Małopolskiego na używanie materiałów wybuchowych przeznaczonych do użytku cywilnego.

top

pirotechnika sceniczna

Pokazy pirotechniki scenicznej to specyficzny rodzaj pokazów. Do tego rodzaju widowisk używa się specjalnych materiałów pirotechnicznych, dopuszczonych do używania zarówno wewnątrz pomieszczeń, jak i w niewielkiej odległości od widzów. Tego rodzaju atrakcje stosowane są tam, gdzie nie jest możliwe zastosowanie tradycyjnych ładunków.

top

pokazy weselne

Dobrze wykonany pokaz fajerwerków to niezapomniane wrażenia dla Młodej Pary jak i wszystkich gości. Niezliczone efekty, kolory i kształty sprawiają, że każdy może znaleźć coś dla siebie. Firma KORSARZ oferuje także różnego typu atrakcje dodatkowe, takie jak płonące serca z inicjałami Państwa Młodych, pokazy pirotechniki scenicznej (wewnątrz lokalu), czy wyrzutnie konfetti. Wachlarz możliwości jest zatem olbrzymi i ogranicza go tylko wyobraźnia klienta.
Powodzeniem cieszą się również zestawy do samodzielnego odpalania. Są to fajerwerki pojedyncze lub łączone w zestawy dopuszczone do używania bez specjalnych pozwoleń. Ich efekty nie są tak widowiskowe,  jak te używane przy profesjonalnych pokazach, jednak zdecydowanie się na takie rozwiązanie pozwala OGRANICZYĆ KOSZTY związane z zatrudnieniem zawodowych pirotechników.

top